Pro pobočku v Praze hledáme nového ambiciozního kolegu

Pojď to zkusit - naučíme potřebné - PRAHA

Víme, že na trhu práce je inzerátů obrovské množství a je z čeho vybírat, přesto si v našem oboru věříme a víme, že najít vhodného kandidáta není jednoduché a proto si kvalitních lidí vážíme. Jak to poznáme? No jednoduše, pojďme se potkat a povíme si jaké jsou možnosti na obou stranách.

Jinými slovy u nás si vyděláš dost na to, aby sis mohl koupit co potřebuješ.

Náplň práce:

Vedení běžné administrativy související s přidělenou agendou
Péče o klienta, řešení jeho požadavků
Informování klienta o jeho možnostech a pomoc mu umět se rozhodnout správně
Po zapracování účast na obchodních jednáních
Úzká spolupráce se zkušenějšími členy týmu
Specifikace klientových potřeb
Hledání vhodného řešení pro další spolupráci

Co požadujeme:

Dokončené SŠ vzdělání
Selský rozum
Ochota vzdělávat se a rozvíjet dovednosti v oblasti prodeje
Reprezentativní vystupování

Jaký by jsi měl být:

Komunikativní
Vytrvalý
Cílevědomý
Pozitivní

Naše nabídka:

Fix 23 000 (po zkušební době 36 000,-) + provize + bonusy

Náborový příspěvek 10 000 Kč , možnost ubytování v novostavbě 5 minut chůze od kanceláře

Školení a vzdělávání v rámci pracovní doby

Příjemné a moderní pracovní prostředí, káva + čaj na pracovišti + občasné snídaně :)

Pracovní doba po- čt 8:20 - 17:00, pátek do 15:00, víkendy a svátky nepracujeme

Vánoční večírek každý rok v jiné zemi , teambuildingy a další večírky během roku

Knihovna s odbornou literaturou

Benefity - telefon, Multisport karta, semináře, kurzy, stáže

Propracovaný systém školení

Spolupráce s odborníky v oboru

nástup - IHNED

Společnost
Broker Investment, s.r.o.
Adresa
Korunní 810/104, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Finanční analytik, Finanční poradce, Makléř, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Broker Investment s.r.o, Dominika Fary
775 852 220