Co vás čeká

Každodenní kontakt a komunikace se zákazníkem
Péče o vzhled a chod prodejny
Dosahování stanovených výsledků prodeje
Prezentace výrobků dle standardů značky
Udržování přátelských vztahů se zákazníky i se spolupracovníky

CO POŽADUJEME :

Komunikativnost, proaktivita a flexibilita
Zodpovědnost a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
Výhodou je zájem o oblast módy a aktuální trendy
Reprezentativní vystupování
Baví Vás prodej

Co vám můžeme nabídnout

Přátelský kolektiv a zaměstnání pro silnou a stabilní mezinárodní společnost
Kariérní růst
Nástup ihned nebo dohodou

Společnost
Benetton Group S.R.L. Czech branch - odštěpný závod
Adresa
U dálnice 777, Modřice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 24 000 – 26 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Benetton Group S.R.L. Czech branch - odštěpný závod, Marta Misieczko
733 251 718