Finanční analytik s AJ (i pro ABSOLVENTY) - jižní Morava

Úspěšná zahraniční výrobní korporátní společnost hledá pro svůj závod na jižní Moravě pracovníka na pozici:

FINANČNÍ ANALYTIK s AJ

PŘÍLEŽITOST I PRO ŠIKOVNÉ ABSOLVENTY

Pracovní náplň:

* zpracovávání nákladového účetnictví
* plánování, kontrola a analýza nákladů a výrobních výdajů
* kontrola cestovních příkazů, pokladny, omezené účtování hlavní knihy apod.
* reporting pro vedení společnosti
* podpora projektového týmu po finanční stránce

Požadujeme:

* VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
* praxi na obdobné pozici (i během studia) výhodou, nikoliv podmínkou (vhodné i pro ABSOLVENTY)
* komunikativní znalost ANGLIČTINY
* uživatelskou znalost MS OFFICE, znalost EXCELU, znalost SAPu výhodou
* samostatnost, pečlivost, analytické myšlení
* ochotu učit se nové věci

Nabízíme:

* zázemí stabilní společnosti v oboru
* odpovídající mzdové ohodnocení
* balíček zaměstnaneckých benefitů
* firemní vzdělávání
* možnost osobního a profesního růstu
* týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Finanční analytik, Financial Controller, Statistik, Účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.