Největší sázková kancelář na trhu, která stojí na inovaci a vývoji nových aplikací, se těší na nováčky v týmu.

Security Analyst senior

Náplň práce:

* Administrace a definice politik v systému SIEM (IBM qradar)
* Definice politik pro bezpečnost informací skupiny Tipsport
* IT kontroly v rámci ISO 27000, 31000 33000

Potřebujeme:

* pokročila znalost Linux, Windows, HW, Site
* znalost risk management (minimálně v režimu best practices)
* prezentační schopnosti
* schopnost jednat s nejvyšším managementem
* znalost AJ
* samostatnost a orientace na výsledky
* proaktivní přístup
* organizační schopnosti

Plusové body:

* zkušenost s IDM, PAM a SIEM (platform independent)

A co Ti práce u nás přinese?

* Zajímavou práci ve stabilní, technicky vyspělé a prestižní společnosti, práce s top technologiemi
* Možnost realizace na zodpovědné pozici s prostorem pro inovativní řešení
* Práci v dynamickém a přátelském kolektivu s minimální byrokracií
* Příspěvek na stravování 109 Kč denně
* 3 sick days/rok
* Po odpracování jednoho roku 5. týden dovolené navíc
* Homeoffice a Flexibilní pracovní doba
* Odborné tréninky a školení, další odborné či jazykové vzdělávání jsou pro nás samozřejmost
* Volné či zvýhodněné vstupy na sportoviště v Berouně
* Volné či zvýhodněné vstupenky na sportovní utkání a kulturní akce
* Příspěvek na penzijko/životko
* Příspěvek na kulturu
* Práci v pohodovém kolektivu v Berouně (20 min od stanice metra Nové Butovice, 1 minutu od vyhlášeného bar-grillu BlackDog)

Líbí? Tak se nám ozvi!

Společnost
TIPSPORT a.s.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

TIPSPORT a.s., Lada Pasek
602 471 915