Jsme Salesiánské středisko v Českých Budějovicích, nabízíme volnočasové aktivity především dětem a mladým lidem. V duchu křesťanských hodnot je vychováváme, vzděláváme a pomáháme jim v obtížných životních situacích. Naším cílem je samostatný a spokojený člověk, připravený na budoucnost.

VEDOUCÍ HOROLEZECKÉ STĚNY (kroužky pro děti a mládež)

Pracovní náplň: koordinátor sekce Letní tábory - chaloupky, lektor vzdělávacích programů pro školy, celoroční práce s dobrovolníky (formace táborových vedoucích a asistentů)

- pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení
- částečný úvazek (týdně 7 - 10 hodin)
- nástup od 1. 9. 2019

Požadujeme:

- min. 40 hodinový kurz pro pedagogickou činnost v zájmovém vzdělávání
- instruktor lezení na umělých stěnách
- organizační schopnosti, schopnost pracovat v týmu
- praxe v oboru výhodou,
- výborné komunikační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita
- porozumění křesťanským a salesiánským hodnotám

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení
- kreativní a zajímavou práci, nové zkušenosti, možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
- rodinnou atmosféru, mladý kolektiv
- zaměstnanecké výhody
- práci v zavedené a rozvíjející se organizaci
- odborné vedení a podporu

Strukturovaný životopis zasílejte nejpozději do 15. 7. 2019 na adresu: Salesiánské středisko mládeže Č. Budějovice Emy Destinové 1, 370 05 České Budějovice,
nebo na: kamila.urbanova(zavináčč)sasmcb.cz, na který můžete směřovat i své případné dotazy.
Na základě přijatých nabídek bude provedeno první kolo výběrového řízení.
Vybraní uchazeči budou pozváni na užší výběrové řízení, které proběhne dne 18. 7. 2019

Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice
Adresa
Ant. Barcala 1791/40, České Budějovice – České Budějovice 2
Emy Destinové 1/1, České Budějovice – České Budějovice 2
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 19 000 – 22 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Lektor/instruktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice, Ondřej Trojek
E. Destinové 1, 37005 České Budějovice, Česká republika
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.