Pracovní pozice Administrátor / Správce IT

Do našeho týmu hledáme nového kolegu – zkušeného Administrátora / Správce ICT

Náplň práce:

• správa počítačové sítě, uživatelských stanic a periferií (cca 120 uživatelů)

• správa serverů (vše platforma Microsoft, MS AD/File/DB/Exchange)

• správa firemních aplikací, podpora IS (tiskové sestavy, aktualizace, zálohy)

• servisní zásahy, instalace, konfigurace systémů, pravidelná údržba HW a SW

• komunikace a konzultace s uživateli

• cestování v rámci regionu ČR

• tvorba a udržování technické dokumentace

Požadujeme:

• SŠ/VŠ nejlépe technického zaměření

• znalost administrace systémů Microsoft

• schopnost řešit servisní zásahy, reinstalace a konfigurace systémů (Servery, PC, notebooky, tiskárny a ostatní periferie)

• analytické myšlení, znalosti firemních procesů

• zkušenosti se správou informačních systémů

• schopnost analyzovat problémy a najít varianty řešení

• flexibilita a velmi dobré komunikační schopnosti, samostatnost při řešení úkolů

• pasivní znalost AJ (technická)

• řidičský průkaz sk. B

• praxe v oboru min. 5 let

Nabízíme:

• velmi dobré platové ohodnocení

• přístup k nejnovějším technologiím

• možnost seberealizace, odborného a osobního růstu, možnost výběru vzdělávacích kurzů

• notebook, nový mobilní telefon

• Příspěvek na stravování (stravenky 100 Kč/den)

• služební automobil i k soukromému využití (Octavia Combi)

Místo pracoviště: Řitka u Prahy

Pracovní vztah: práce na plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou

Nástup: 01.09.2019

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis.

Kontakt: Petr Carboch, tel.: 724 580 694

Společnost
RUGIT s.r.o.
Adresa
Řitka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Benefity: Firemní akce, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na dopravu, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel