Kangaroo group a.s. hledá pro grafické odd. dalšího kolegu/kolegyni na pozici DTP grafik/grafička.

Náplň práce:

- předtisková příprava - dtp
- grafické zpracování firemních tiskovin, prezentačních materiálů
- reklamní polepy firemních vozů, prostředků MHD
- práce s fotobankami, retuše
- spolupráce na interních projektech společnosti

Požadujeme:

- rutinní znalost programu InDesign, Illustrator, Photoshop
- schopnost komplexního zpracování tiskovin
- kreativní grafické cítění - samostatnost, pečlivost a schopnost týmové práce
- prokazatelné zkušenosti s návrhy merkantilních tiskovin a ideálně i velkoplošných tiskovin

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti
- práce na různorodých zakázkách - žádná jednotvárná práce
- pracoviště v dosahu MHD
- příjemný kolektiv.

Nástup od září 2019. V případě zájmu o uvedené pracovní místo požadujeme v prvním kole VŘ zaslat životopis s portfoliem prací na e-mail. Vybraní uchazeči budou následně pozváni na pohovor.

Společnost
Kangaroo group, a.s.
Adresa
Komenského 1056, Újezd u Brna
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel