Aquapalace Praha, největší aquapark v Čechách, hledá kolegy a kolegyně na pozici:

MZDOVÁ ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • zpracovávání mezd a vedení mzdového účetnictví,
  • vedení personální a mzdové agendy zaměstnanců (osobní složky),
  • spolupráce na další HR aktivitách (hodnocení, rozvoj, nábor zaměstnanců),
  • komunikace s institucemi státní správy (OSSZ, úřad práce…) a ZP,
  • zajištění agendy nástupů a výstupů zaměstnanců,
  • plnění zákonných povinností se zdravotním a sociálním pojištěním,
  • výpočet a odvod daně ze závislé činnosti, srážkové daně,
  • roční zúčtování daně,
  • zajištění agendy exekucí,
  • pravidelné a ad hoc reporty mezd,
  • vedení evidenčních listů důchodového pojištění,
  • zpracování a evidence rozhodnutí o pracovní neschopnosti atd.

Požadujeme:

  • zkušenost na pozici mzdové účetní min. 3 roky,
  • spolehlivost, samostatnost a pečlivost,
  • znalost mzdové a pracovněprávní legislativy,
  • SS vzdělání ekonomického směru,
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel),
  • znalost práce v IS Target výhodou.

Nabízíme:

  • mzdu odpovídající délce praxe,
  • vstupy zdarma do aquaparku a fitness pro Vás nebo Vaši rodinu (měsíčně za více než 10 000 Kč),
  • dotované stravování, nápoje zdarma,
  • parkování zdarma v areálu Aquapalace, nebo aquabus zdarma ze stanice metra Opatov (tam i zpět),
  • výrazné slevy na další firemní služby a také služby a produkty našich obchodních partnerů,
  • smlouvu na HPP s dobou neurčitou.

Společnost
SPGroup a.s.
Adresa
Pražská 138, Čestlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SPGroup a.s., Tomáš Bim
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.