Zájemcům o zaměstnání nabízíme bezplatnou službu zprostředkování práce. Pracovní smlouva přímo se zaměstnavatelem. Více na www.praceplus.cz.

Správce sítě - vhodné pro juniory - Praha 9

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ technického směru - vhodné pro absolventy/juniory
  • praxe na obdobné pozici výhodou,
  • komunikační schopnosti,
  • schopnost nalézat vhodná řešení,
  • pečlivost, odpovědný přístup, časovou flexibilitu,
  • samostatnost, pozitivní přístup k práci,
  • ŘP sk.B.,
  • částečná znalost AJ

Náplň práce pozice:

  • zajišťování běžného chodu firemní sítě (zejména PC a notebooků, jejich rozvoj, zálohování a údržbu a zajišťování jejich servisu)
  • řeší chybové stavy systémů, spravuje přístupová práva jednotlivých systémů a modulů
  • zabezpečuje komunikační prostředky a přenos dat
  • zajišťuje zálohování a ochranu dat

Nabízíme:

  • zázemí české firmy
  • přátelský kolektiv
  • stravenky, vzdělávací kurzy, zdravotní volno, bonusy, občerstvení na pracovišti
  • zajímavé finanční ohodnocení

Společnost
PRÁCE plus, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

PRÁCE plus, s.r.o., Michaela Kalvodová
+420 777 777 734