Junior project manager - marketingový výzkum

Jsme profesionálové v marketingovém výzkumu. Jsme zvídaví, inovativní, neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty. Zaměstnáváme talenty v oboru a dlouhodobě s nimi pracujeme.

Chcete se podílet na tom, jaké výrobky a služby jsou uváděné na trh, ovlivňovat zákaznickou zkušenost či podobu reklamy a komunikace velkých značek? Zajímá vás chování spotřebitelů a zákazníků? V současné době hledáme kolegy/kolegyně pro realizaci marketingových výzkumů pro lokální i mezinárodní klienty na pozici:

Co budete dělat?

  • Nejprve dostanete dílčí úkoly na běžících projektech, budeme vás hodně učit, abyste pochopili co, jak a proč děláme a co od nás naši klienti očekávají
  • Čeká na vás především příprava dotazníků, analýza dat v grafech a vizualizace výsledků. Bez smyslu pro souvislosti se tu neobejdete
  • Zapojíte se do komunikace projektového týmu, budete kontrolovat dodržování termínů a výstupů z jednotlivých fází projektu. Organizace a projektové řízení je důležitá součást naší práce
  • Budete se podílet i na přípravě závěrečných zpráv pro klienty
  • S přibývajícími zkušenostmi získáte také větší důvěru a odpovědnost, takže postupně budete moci vést své vlastní projekty - od přípravy nabídky až po prezentaci výstupů u klienta.

Co očekáváme?

  • VŠ/SŠ (sociologické, marketingové obory výhodou) - vhodné i pro absolventy
  • Zkušenosti z marketingového výzkumu nebo marketingu výhodou
  • Pokročilá znalost anglického jazyka (min. B2, slovem i písmem)
  • Výborná znalost českého jazyka je samozřejmostí
  • Logické myšlení, orientace v datech a schopnost jejich interpretace
  • Pečlivost, organizační a komunikační schopnosti
  • Aktivní, pozitivní a konstruktivní přístup k řešení problémů
  • Uživatelská znalost balíčku MS Office (zejména Excel a PowerPoint)
  • Přirozená zvídavost

Co Vám nabízíme?

  • Práci v největší výzkumné agentuře v ČR, v mezinárodním prostředí
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech pro české i mezinárodní klienty
  • Různorodou práci v mladém a přátelském týmu
  • Pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích (Slovanský dům)
  • Možnost profesního růstu a dlouhodobé spolupráce
  • Široká nabídka interních vzdělávacích kurzů
  • Odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity (stravenky, Multisport karta, volno na Vánoce, školení a kurzy, káva, čaj zdarma k dispozici, výhodné tarify na volání)

Chcete nás lépe poznat a podívat se jak se u nás žije a pracuje? Pak mrkněte na náš nový Proudly profil!

Společnost
IPSOS s.r.o.
Adresa
Na příkopě 859/22, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Věda a výzkum, Account Manager, Marketingový analytik, Project Manager, Marketingový výzkum, Sociolog, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

IPSOS s.r.o., Petra Rotková