Co vás čeká

• přijímání objednávek, zadávání do systému, telefony, emaily
• denní komunikace se zákazníky, péče a podpora o zákazníky
• administrativní zpracování zakázek v SW Money S4
• komunikace s teamem obchodních zástupců, logistikou a sklady
• fakturace, řešení nejasností, reklamací, požadavků zákazníků

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
• zkušenost v oblasti zákaznického servisu výhodou
• zkušenost s koordinací zakázek a zákaznickou podporou výhodou
• velmi dobrá znalost práce na PC (Word, Excel), znalost MONEY S4 výhodou
• výborné komunikační dovednosti, prozákaznické zaměření
• velmi dobré organizační schopnosti, flexibilitu a samostatnost
• ochotu, zodpovědnost, loajalitu a spolehlivost, týmového ducha
• iniciativu, optimismus a radost z práce
• AJ na aktivní úrovni slovem a písmem

Co vám můžeme nabídnout

práci pro prestižní mezinárodní firmu
• menší kolektiv s lokálním managementem
• zajímavou práci s velkou možností seberealizace
• motivující finanční ohodnocení
• týden dovolené navíc, stravenky, školení, mobil
• další výhody po vzájemné dohodě
• nástup možný IHNED

Společnost
INTEGART CZ s.r.o.
Adresa
Čestlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Pracovník call centra, Online Marketing, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.