Co vás čeká

Hledáme nové kolegyně na lůžkové pooperační oddělení soukromé kliniky plastické chirurgie a na ambulance a recepci laserové a estetické dermatologie. Těšit se můžete na přátelský a stabilní kolektiv, krásné a čisté prostředí nadstandardní kliniky v centru Prahy, špičkové přístrojové vybavení, rozmanitou a pozitivní práci.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vhodný uchazeč musí mít vzdělání všeobecné sestry bez odborného dohledu, SŠ nebo VŠ, praxi minimálně 5 a více let v chirurgických oborech, zkušenosti z plastické chirurgie a laserové dermatologie velmi vítány.

Nutností je komunikační úroveň NJ a AJ, vyšší stupeň komunikace vítán a finančně oceněn.

Zvláštní požadavek na velmi dobré společenské vystupování a pro klientský přístup.

Vysoká míra odpovědnosti, časová flexibilita, vysoká profesionalita a odborná úroveň, rozhodnost a stresová odolnost.

Výhodou bude, pokud budete umět

Komunikovat slovem i písmem v NJ a AJ na úrovni B2, znalost z oborů plastické chirurgie, estetické a laserové dermatologie.

Co vám můžeme nabídnout

Klidnou a odbornou práci v moderním a čistém prostředí soukromé kliniky, možnost samostatné specializované činnosti ( laserové depilace a jiné přístrojové zákroky estetické medicíny)

Malý přátelský kolektiv

Kariérní postup ve stabilní společnosti ( 20 let na trhu )

Společnost
LASER ESTHETIC s.r.o.
Adresa
Washingtonova 1599/17, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

LASER ESTHETIC s.r.o., Marie Vinklerová
221 666 142
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.