eWay System již 10 let tvoří a poskytuje systém eWay-CRM, který si získal oblibu mezi uživateli po celém světě. Více se o něm dozvíte na www.eway-crm.com.

Marketingový manažer, který zvládne online i v angličtině

Určitě si dovedete představit, že sebelepší aplikace se nerozšíří po světě sama od sebe. Vedle zkušených vývojářů a projektových manažerů hraje velkou roli také marketing, a proto hledáme někoho, kdo si vyhrne rukávy a pustí se do řízení naší komunikace a zvyšování povědomí o značce.

Samozřejmě na to nebudete sami. Můžete počítat s textařem, grafičkou a experty, kteří se starají o SEO, PPC i linkbuilding, nebo pomáhají s tvorbou videa. Komunikační strategie je připravená, a potřebujeme, abyste dohlédli na její realizaci. Naši klienti využívají eWay-CRM po celém světě (soustředíme se na USA), takže se Vám bude hodit opravdu dobrá angličtina.

Vaším cílem bude hlavně růst návštěvnosti webu, zviditelňování produktu na sociálních sítích, navazování spolupráce s bloggery a hledání nových příležitostí k propagaci. Řešit budete také správu obsahu, katalogů, hodnocení i diskuzí a čeká Vás příprava menších kampaní.

Mimo obecné znalosti marketingu (zejména online) uplatníte zkušenosti s Google Analytics, sociálními sítěmi a základní práci s CMS systémem (WordPress) pro vkládání dat na web. Pokud se orientujete i v grafickém software či zpracování videa, tím lépe.

Na co se můžete těšit?

Vedle slušného platového ohodnocení a profesního rozvoje získáte i další výhody. Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformální atmosféře bez zbytečné byrokracie.

Zapomeňte na openspace. Kanceláře jsme si sami navrhli tak, aby se nám v nich dobře pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. 3D tiskárna je neustále ve střehu a bez kvalitní kávy by to asi nešlo. K obědu v okolí si račte vybrat ze všech koutů světa – od poklidné Asie přes hipsterská bistříčka až po solidní českou čtyřku. Lednici máme plnou Club Maté, rozjíždíme nabídku svačinek v kanceláři a park je hned za rohem.

Pokud chcete dělat pestrou práci v klidném a přátelském prostředí, ozvěte se nám. Těšíme se na Vás.


Informace o pozici

Společnost
MEMOS Software s.r.o.
Adresa
Na Královce 31/4, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Online Marketing, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


MEMOS Software s.r.o., Anna Bykadorova