Představeni společnosti Semantic Visions:

Špičkové technologie pro sběr dat a jejich sémantickou analýzu
Vlastní proprietární systém s SoA
Řešení v oblasti Supplier Risk a Open Source Intelligence
Spolupráce s nadnárodními společnostmi
Mezinárodní tým
Sídlo v Praze
Mezi bonusy patří mimo jiné možnost práce na dálku

Náplň práce:

  • Návrh architektury a designu systému v rámci projektu replatformizace systému
  • Naplánování a implementace přechodu na micro-services, jejich umístění do kontejnerů a orchestrace
  • Technické vedení týmu softwarových vývojářů
  • Vývoj softwaru a údržba systému

Požadujeme:

Zkušenost na pozici IT architekta /senior developera v oblasti IT systémů

Rozhled ve všech oblastech infrastruktury, zejména:

  • Serverové a kontejnerové virtualizace a orchestrace
  • Architektura micro-services, tvorba API
  • Operační systémy na bázi Linux
  • Databázové řešení

Dobré komunikační dovednosti a samostatnost

Kreativita, flexibilita, zvládání zátěže

Týmový hráč

Výhodou je:

  • Dobrá znalost Java a databází
  • Technologií založených na Javě
  • Angličtina komunikativní (B2)
  • Zájem o nové SW technologie

Společnost
Semantic Visions, s.r.o.
Adresa
Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Semantic Visions, s.r.o., Dita Kilianová
602 686 229