Holding DEK a.s. tvoří skupina firem zabývajících se dodávkami materiálů a služeb pro stavebnictví a výrobou stavebních materiálů: Stavebniny DEK a.s., Stavebniny DEK s.r.o., DEKMETAL s.r.o., DEKWOOD s.r.o., DEKPROJEKT s.r.o., G SERVIS s.r.o. a DEKPROJEKT s.r.o. Mateřská společnost DEK a.s. zabezpečuje svým dceřiným společnostem servisní činnosti ekonomické, IT, personální, marketingové a provozní povahy.

Strategie vysoké profesionality, komplexního poradenského servisu, konkurenčních cen a soustavné investice do rozvoje umožnily skupině DEK a.s. stát se hlavním dodavatelem stavebních materiálů v České republice s celkovým ročním obratem téměř 11,6 mld. Kč. V současné době má DEK a.s. více než 1700 zaměstnanců a provozuje síť 71 poboček Stavebnin DEK v ČR a 16 v SR.

Společnost DEK a.s., zabývající se dodávkami materiálů a služeb pro stavebnictví, hledá do svého IT oddělení kolegu/kolegyni na pozici:

Programátor - Android (19210)

Pracovní náplň:

  • Rozvíjí vnitrofiremní aplikace pro logistiku, navazující na podnikový informační systém
  • Vyvíjí na platformě Android pro handheld
  • Pracuje v týmu programátorů
  • Spolupracuje na vývoji informačního systému

Požadujeme:

  • Znalost Android studia podmínkou
  • Zkušenosti s aplikací pro handheldy výhodou
  • Znalost SQL
  • Zájem o IT
  • Samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na HPP v příjemném kolektivu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Systém zaměstnaneckých výhod
  • Oddychovou zónu a firemní akce
  • Přístup k novým technologiím
  • Zázemí silné a stabilní společnosti

Seznamte se s lidmi u nás:

Poskytnutí Vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro účely posouzení možného přijetí do zaměstnání ve skupině společností DEK, a.s. a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEK, a.s. IČ: 27636801, se sídlem Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely výběrového řízení / náboru a náborových akcí v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. b) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu do skončení výběrového řízení. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely výběrového řízení nadále zpracovávány a nebudeme Vás kontaktovat ohledně náboru a náborových akcí.

Společnost
DEK a.s.
Adresa
Tiskařská 257/10, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.