Pracovník s předškolními dětmi v dětské skupině

Kdo jsme?

Organizace Romodrom o.p.s. již od roku 2001 poskytuje sociální služby a nabízí vzdělávací programy lidem, kteří jsou ohroženi sociálním vyloučením, nebo se ocitli v nepříznivé životní situaci.

Co nabízíme?

* Zajímavou a smysluplnou práci s dětmi předškolního věku v příjemném kolektivu naší zavedené pobočky ve Slaném

* Práci na plný úvazek s odpovídajícím mzdovým ohodnocením

* Šest týdnů dovolené

Co očekáváme?

* Spolehlivost, zodpovědný přístup, samostatnost, chápající a kladný vztah k dětem, výhodou jsou zkušenosti v podobném zařízení nebo práce s dětmi ze sociálně vyloučeného prostředí

* Zdravotní způsobilost k výkonu práce péče o dítě

* Bezúhonnost

* Odbornou způsobilost k výkonu práce pečující osoby v dětské skupině dle Zákona č. 247/2014 Sb.

Náplň práce

* Práce s dětmi v dětské skupině (1-5 let)

* Příprava a realizace každodenního programu-základní hygienické návyky, výtvarné činnosti, pohybové hry

* Komunikace s rodiči dětí

* Informování potenciálních klientů o našich službách

Nástup možný ihned

Společnost
ROMODROM
Adresa
Tomanova 1671, Slaný
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená více než 5 týdnů, Children-friendly office
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.