V Porsche Engineering Services s.r.o., dceřiné společnosti Porsche Engineering Group (PEG), se zabýváme vývojem softwaru, vývojem a integrací elektroniky a komplexními technickými výpočty se zaměřením na automobilový průmysl. Působíme v Praze (od roku 2001) a Ostravě (od roku 2018). Koncentrujeme se na širokou škálu vývojových aktivit a know-how se zaměřením na oblast elektromobility, systémů pro bezdrátové spojení vozidel a pokročilých asistenčních systémů řidičů. Tyto činnosti významně přispívají ke zlepšení bezpečnosti a hospodárnosti budoucích vozidel. Nedílnou součástí filozofie Porsche Engineering Group je mezinárodní spolupráce.

CAD konstruktér – Konstrukce baterií (f/m)

Náplň práce

*Vývoj a konstrukce baterií pro hybridní a elektrické automobily
*Konstrukční podpora dalších projektů v oblasti e-mobility
*Tvorba výkresů a technické dokumentace
*Monitoring technických inovací
*Podpora a kontrola vývoje, spolupráce s dodavateli, zákazníky a partnery ve vývoji
*Prezentace výsledků projektové činnosti v rámci kontrolních meetingů o stavu projektů
*Občasné zahraniční služební cesty

Požadujeme

*Ukončené VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na automotive, mechatroniku, všeobecné strojírenství příp. podobné zaměření
*Důvěrná znalost softwaru DS Catia V5 a MS Office
*Znalost anglického jazyka a/nebo německého jazyka na dobré komunikativní úrovni
*Schopnosti komunikovat a pracovat v týmu i snaha dodávat prvotřídní technické řešení pro zákazníky společnosti
*Schopnost samostatného rozhodování
*Flexibilitu

Považujeme za výhodu

*Zkušenosti v oblasti vývoje automotive baterií
*Zkušenosti s Product data management systémy
*Dobrá znalost výrobních technologií (vstřikování plastů, lisování plechů, svařování laserem, lepení apod.)

Nabízíme

*Roční výkonnostní bonus
*Flexibilní pracovní doba
*Příspěvěk na sport - karta MultiSport
*Příspěvek na stravování - stravenky
*Příspěvek na penzijní připojištění
*Dovolená - 5 týdnů za rok
*Zdravotní volno - 5 dnů za rok
*Možnost občasné práce z domova
*Vzdělávací kurzy a školení
*Firemní a team buildingové akce
*Zahraniční pracovní cesty
*Příjemné pracovní prostředí
*Kuchyňka s občerstvením na pracovišti
*Dobrá dostupnost autem nebo MHD (Metro B - Nové Butovice)

Společnost
Porsche Engineering Services, s.r.o.
Adresa
Radlická 714/113a, Praha – Jinonice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Strojní inženýr, Průmyslový designer, Konstruktér, Vývojový inženýr, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Porsche Engineering Services, s.r.o., Lenka Sluková