ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

TECHNOLOG (Hlinsko; Backer Elektro CZ)

Pro našeho klienta Backer Elektro CZ se sídlem v Hlinsku, největšího výrobce elektrických trubkových topných těles v ČR, hledáme vhodného kandidáta pro pracovní pozici TECHNOLOG (výroby tištěných topných těles).

Webové stránky: www.backer-elektro.cz.

Místo výkonu práce: Hlinsko.

Historie a profil společnosti: Společnost byla založena před více než 60 lety. Od roku 2001 nese název Backer Elektro CZ, čímž se stala členem skupiny BACKER GROUP, která je jednou z nejvýznamnějších divizí švédského koncernu NIBE INDUSTRIER AB působícího v několika zemích Evropy.

Vývoj a výroba elektrických trubkových a tištěných topných těles v použití v řadě aplikací, např. v domácích spotřebičích, železniční dopravě, gastro zařízeních, strojírenství a mnoha dalších oblastech průmyslu. Topná tělesa pro systémová řešení a příslušenství.

NÁPLŇ PRÁCE

Tvorba technologické dokumentace pro sériovou výrobu.

Archivace a údržba technologické dokumentace.

Testování a implementace technologických postupů.

Práce v CAD programu.

POŽADUJEME

VŠ/SOŠ, technické zaměření – strojní obor.

Znalost MS Office a práce v některém z programů CADu (minimálně 2D, AutoCAD), 3D SOLIDWORKS výhodou.

Zkušenosti s tvorbou technické dokumentace.

Přirozená inteligence, technické myšlení.

Ochota učit se novým věcem.

Důslednost, pečlivost, zodpovědnost.

Znalost angličtiny výhodou.

NABÍZÍME

Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní společnosti.

Odpovídající finanční ohodnocení, možnost dalšího osobního i profesního růstu.

Čtvrtletní a další odměny za dosažené výsledky.

Firemní zaměstnanecké benefity.

Hlavní pracovní poměr, plný úvazek.

Nástup možný ihned i po dohodě.

Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce na uvedený kontakt.

Předvýběr vhodných kandidátů realizuje personálně poradenská společnost ETHIC HR.

Výběrový pohovor se uskuteční nejprve v telefonické podobě, následně v Hlinsku nebo na jiném dohodnutém místě v ČR.

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
Hlinsko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, 13. plat
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Projektant, Technolog ve strojírenství, Konstruktér, Technolog výroby, CAD/CAM specialista, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ETHIC HR, s.r.o., Robert Šiška
+420 602 279 462
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.