GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

Junior ABAP programátor

Pro našeho klíčového klienta z energetického segmentu hledáme kandidáta na pracovní pozici Junior ABAP developer.

Náplň práce:

- Participace a práce na interních projektech

- Tvorba programů, reportů

- Komunikace s businessem a uživateli

- Monitoring systému

Kvalifikační požadavky:

- Znalost programovacího jazyka ABAP objektové programování - postačuje zájem a ochota se učit

- Znalost debugingu programů

- Alespoň základní znalost customizace systému

- Znalost českého jazyka minimálně na komunikační úrovni

- Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace a popisu

problematiky

Nabízíme:

- Zajímavé finanční ohodnocení

- Zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí

- Pružnou pracovní dobu

- Firemní pracovní úvazek 37,5 hodiny/týden

- Nadstandardní systém zaměstnaneckých výhod

- Možnost osobního a profesního rozvoje

- Možnost spolupráce se seniorními specialisty

- Práci se špičkovými technologiemi

- Podporu týmových, přátelských a zároveň profesionálních spolupracovníků

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.