Global Payments Europe, s.r.o., V Olšinách 80/626, 100 00 Praha 10 – Strašnice patří do nadnárodní skupiny Global Payments, která je jedním ze světových lídrů v oblasti akceptace platebních karet. Svým klientům v řadě zemí Evropy a Asie nabízíme nejen technologie pro vydávání a akceptaci platebních karet, ale také služby k zajištění jejich provozu. Staňte se součástí přátelského týmu a pracujte v příjemném prostředí po boku odborníků z různých odvětví. Učte se od talentů přímo v týmu, nebo v rámci mezinárodních tréninků pořádaných kartovými schématy VISA, Mastercard, China UnionPay nebo American Express. Rozvíjejte své dovednosti na odborných školeních, jazykových kurzech nebo během workshopů s našimi zahraničními kolegy. A konečně, najděte práci, která Vás bude bavit.

Vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Specialista podpory platebních terminálů s maďarštinou

Požadujeme

  • Znalost maďarského jazyka - na úrovni rodilého mluvčího
  • Znalost českého nebo slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Preferujeme ukončené středoškolské vzdělání - není podmínkou
  • Znalost programů MS Office /Excel, Word, Outlook/
  • Vynikající komunikační dovednosti, orientace na zákazníka, profesionalita ,vstřícnost, schopnost týmové práce, schopnost řešit problémy
  • Ochotu práce v nonstop-směnném provozu, dvanáctihodinové směny
  • Schopnost zvládat stresové situace
  • Čistý trestní rejstřík
  • Výhodou zkušenosti z call centra

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Širokou škálu firemních benefitů
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Místo pracoviště v Praze
  • Přátelský tým, který drží při sobě
  • Pravidelná školení v rámci týmu i možnost jazykových kurzů
  • Bližší informace rádi předáme na osobním pohovoru

Náplň práce

  • Vyřizování hovorů s klienty – poskytování podpory v rámci ČR, SK a Maďarska
  • Vyřizování emailové komunikace s klienty
  • Řešení standardních i nestandardních požadavků klientů, zajištění servisu a poradenství zákazníkům
  • Poskytování podpory obchodním místům, závady POS, zadávání informací do interního systému
  • Monitoring a ověřování transakcí na platebních terminálech a platební bráně
  • Blokace platebních karet vydaných v ČR
  • Řešení dotazů a reklamací ze strany bank
  • Aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • Průběžné prohlubování znalostí o produktech a službách společnosti

Společnost
Global Payments Europe, s.r.o.
Adresa
V olšinách 626/80, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá), Maďarština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Pracovník call centra, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Global Payments Europe, s.r.o., Dagmar Rákosníková
+420 724 673 777