Máš zkušenosti s prací v zákaznickém centru či call centru, které chceš zúročit? Hledáme kolegy, kteří u nás uplatní své alespoň jednoleté zkušenosti ze zákaznické linky a chtějí pracovat pro klienty Vodafone. Co za to? Sejdi se s námi a řekni nám tvé představy. Společně najdeme řešení.

Konzultant zákaznické linky Vodafone

Jaká je náplň práce a co vás čeká:

  • profesionální vstupní školení
  • budete pečovat o stávající klienty Vodafone, rozšiřovat a zlepšovat jejich služby
  • můžete předávat zkušenosti svým začínajícím kolegům
  • administrativa v interních systémech

Co nabízíme my:

  • nadstandardní nástupní mzdu
  • proplacené školení 7 200,-
  • průměrná výše odměn 7 000 Kč/měs. (konečná částka je jen na vás)
  • 6 dní placeného volna navíc
  • firemní tarif - neomezené volání, neomezené SMS, 30 GB dat za 89,-/měs.
  • HPP6 i HPP8 smlouva na dobu neurčitou
  • stravenky ve výši 90,-
  • zdarma nápoje na pracovišti
  • Multisport karta
  • odměna 15 000,- za doporučení nového zaměstnance
  • reálná možnost kariérního růstu
  • pohodový tým, který vás podpoří
  • užitečné workshopy, motivační soutěže a firemní i neformální akce s kolegy

Koho hledáme:

  • kolegu, který má zkušenosti ze zákaznické linky min. 1 rok
  • kolegu, který je komunikativní a přátelský
  • kolegu, který chce ve své kariéře jít dále

Nahlédnout k nám můžete také prostřednictvím facebooku www.facebook.com/proveon/ či webových stránek www.karieraproveon.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a dle nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679. Dále Vás informujeme, že jsou osobní údaje uchazeče zpracovány jen po dobu výběrového řízení a to jen proškolenými osobami. Po vyhodnocení uchazeče ve výběrovém řízení, nejpozději však do 3 měsíců jsou všechny údaje vymazány. Dříve mohou být osobní údaje a materiály kdykoliv vymazány jen na základě písemného oznámení uchazeče na e-mail společnosti.

Společnost
Proveon, a.s.
Adresa
Purkyňova 2855/97a, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 23 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Pracovník call centra, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Proveon, a.s., Iva Andresková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.