Zátiší Catering Group je silná gastronomická společnost s 27letou tradicí. Zátiší Group tvoří divize restaurační, cateringová a divize jídelen.

IT Project manager

Náplň práce:

- Integrace a implementace nových systémů (CRM, rezervační a pokladní systém)

- Řízení celého procesu (od analýzy potřeb interních zákazníků, až po implementaci nových řešení včetně případného zaškolení uživatelů)

- Úzká spolupráce s IT týmem

Požadavky:

- Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání s relevantní praxí

- Zkušenost s řízením projektů a menšího týmu lidí

- Výborné komunikační schopnosti

- Být proaktivní a inovativní

- Výhodou jsou základy programování (nejlépe SQL) a znalost anglického jazyka

Nabízíme:

- Příjemné prostředí v týmu fajn lidí

- Skvělou lokalitu v centru Prahy

- Adekvátní platové ohodnocení

- Benefity jako například: skvělé personální stravování, sponzorovaná multisport karta, roční bonus, možnost kurzů a jazykového vzdělávání, možnost využití home office, slevy do našich restaurací

Společnost
Zátiší Catering Group a.s.
Adresa
Novotného lávka 200/5, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel