Sociální pracovník Týmu podpory v zaměstnávání - Pelhřimov

FOKUS Vysočina, z.ú. - Tým podpory v zaměstnávání přijme kolegu/kolegyni na pozici sociální pracovník pro oblast zaměstnávání osob se zdravotním znevýhodněním.

Náplň práce:

  • přímá práce s klienty se zdravotním znevýhodněním
  • jednání se zaměstnavateli

Nabízíme:

  • práci na 1,0 úvazek,
  • nástupní plat 24.600,-Kč
  • osobní ohodnocení a zvláštní prémie
  • dovolenou 5 týdnů
  • zajímavou a různorodou práci
  • práci v respektované organizaci
  • přátelský tým
  • práci pod supervizí a možnost dalšího vzdělávání

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost k výkonu sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, §110 - kvalifikace sociální pracovník (nikoliv pracovník v sociálních službách)
  • orientaci v sociálních službách a příslušné legislativě
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič podmínkou)
  • trestní bezúhonnost
  • schopnost samostatné a zodpovědné práce
  • otevřený a empatický přístup k lidem s duševním onemocněním a jiným zdravotním znevýhodněním
  • ochotu učit se nové věci

Nástup možný ihned.

Životopis a motivační dopis zasílejte do 25. 6. 2019.

Bližší informace na tel: 774151497

Společnost
FOKUS Vysočina, z.ú.
Adresa
Masarykovo náměstí 31, Pelhřimov
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.