Projektant TZB – projektový manager

Společnost SVP solar, s.r.o. v současné době hledá do svého týmu vhodného kandidáta / vhodnou kandidátku pro obsazení pracovní pozice: Projektant TZB – projektový manager pro segment obnovitelných zdrojů a úspor energie.
Místo výkonu práce: Praha 4_ Kunratice ( celá ČR )
Druh spolupráce: hlavní pracovní poměr. ( případně zkrácený úvazek )
Termín nástupu: ihned

Pracovní náplň:
navrhování a technická optimalizace systémů tepelných čerpadel , solárních ohřevů TUV
příprava a koordinace realizace zakázek
vyřizování poptávek zákazníků a firemní klientely a poskytování veškerých technických informací zákazníkovi
aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
spolupráce na obchodní strategii společnosti
budování vztahů se zákazníky a udržování stálého kontaktu s nimi
vytváří partnerské vztahy s klíčovými (a potenciálními) dodavateli a subdodavateli
reporting klíčových výkonnostních ukazatelů
zodpovědnost za výsledky svěřených úkolů
udržení si konkurenceschopnosti na trhu

Očekáváme:
SŠ/VŠ vzdělání ( technického směru – nejlépe TZB)
zkušenost min. 1 rok v oboru TZB, vhodné i pro absolventy
zkušenosti se samostatným zpracováním projektů
pokročilá znalost AutoCadu
praktická znalost MS Office
technické myšlení a kreativita
aktivní zapojení se do projektů a ochotu vzdělávat se
nasazení a flexibilita nutností
znalost angličtiny nebo němčiny výhodou
dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
reprezentativní vystupování
silná osobnost, samostatnost v rozhodování, stresuodolnost, cílevědomost,
trestní bezúhonnost
řidičský průkaz sk. B ( aktivní řidič )

Nabízíme:
zaměstnání pro rozvíjející se společnost
možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
přátelský pracovní kolektiv
pružnou pracovní dobu
dobré finanční ohodnocení s bonusovou složkou
zaměstnanecké výhody (služební automobil i pro vlastní potřebu, možnost dalšího vzdělávání)
V případě Vašeho zájmu zasílejte prosím své životopisy na níže uvedený kontakt.

Kontakt:

SVP solar, s.r.o.
Ing. Jiří Sádlík
U Rakovky 436
148 00 Praha 4
Česká republika

Adresa
U Rakovky 436/31, Praha – Kunratice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Stavebnictví a reality, Strojírenství, Project Manager, Projektant, Strojní inženýr, Technik v energetice
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.