Global Payments Europe, s.r.o., V Olšinách 80/626, 100 00 Praha 10 – Strašnice patří do nadnárodní skupiny Global Payments, která je jedním ze světových lídrů v oblasti akceptace platebních karet. Svým klientům v řadě zemí Evropy a Asie nabízíme nejen technologie pro vydávání a akceptaci platebních karet, ale také služby k zajištění jejich provozu. Staňte se součástí přátelského týmu a pracujte v příjemném prostředí po boku odborníků z různých odvětví. Učte se od talentů přímo v týmu, nebo v rámci mezinárodních tréninků pořádaných kartovými schématy VISA, Mastercard, China UnionPay nebo American Express. Rozvíjejte své dovednosti na odborných školeních, jazykových kurzech nebo během workshopů s našimi zahraničními kolegy. A konečně, najděte práci, která Vás bude bavit.

Vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Field Service Division Manager

Náplň práce :

  • Vede a koordinuje tým pracovníků Global Payments Europe, s.r.o.
  • Techničtí pracovníci v poli (cca 20 po celé ČR)
  • Dispečink a administrativa (cca 10 v back office)
  • Koordinuje naše technické partnery v České republice (subdodavatelé)
  • Koordinuje naše technické partnery (subdodavatelé) v dalších zemích na základě smluv a dohodnutých parametrů služeb (SLA) - Slovensko, Rumunsko, Maďarsko, Rakousko (komunikace v anglickém jazyce)
  • Prostřednictvím dispečinku zajišťuje příjem a zpracování požadavků na výkon servisních činností v poli
  • Zodpovídá za plnění parametrů servisních úkonů dle smluv s našimi zákazníky (SLA)
  • Zajišťuje servisní pohotovost mimo pracovní dobu prostřednictvím svého týmu techniků Podílí se a zodpovídá za vytváření plánů instalací a hromadných servisních činností v poli
  • Vytváří organizační a technické podmínky pro řádný výkon pracovních povinností svého týmu, připravuje školení pro tým
  • Úzce komunikuje s ostatními odděleními ve společnosti (HW, SW, Marketing)
  • Kontroluje, reportuje a je zodpovědný za řádný výkon pracovních povinností svého týmu, dle dohodnutých parametrů poskytovaných služeb
  • Je odpovědný za optimalizaci zdrojů a nákladů spojených s výkonem servisních činností v poli
  • Odpovídá na dotazy a připomínky zákazníků ke kvalitě práce svého týmu, řeší reklamace a eskalace zákazníků související s činnostmi oddělení

Požadujeme:

  • Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • Znalost anglického jazyka na velmi dobré komunikativní úrovni
  • Vysoká orientace na zákazníka
  • Středoškolské vzdělání, ukončené maturitou
  • Zkušenosti s řízením týmu, výhodou zkušenosti z řízení týmu techniků vykonávající servis platebních terminálů, pokladen, apod.
  • Analytické schopnosti, schopnost plánovat, proaktivita a chuť přicházet s novými nápady.
  • Dobrá znalost programů MS Office, Google Suite, výhodou MS Visio a MS Project
  • Vynikající komunikační dovednosti, orientace na zákazníka, profesionalita, vstřícnost, schopnost týmové práce, schopnost řešit problémy
  • Schopnost zvládat stresové situace
  • Čistý trestní rejstřík
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Širokou škálu firemních benefitů – představíme na osobním pohovoru
  • Zázemí silné a rostoucí mezinárodní společnosti
  • Místo pracoviště v Praze 10 - Strašnice
  • Možnost profesní seberealizace, školení
  • Nástup možný ihned

Společnost
Global Payments Europe, s.r.o.
Adresa
V olšinách 626/80, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Technika a vývoj, Vrcholový management, Zákaznický servis, Technický ředitel/manažer, Ředitel/manažer logistiky, Vedoucí/manažer týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel