Jsme středně velká česká společnost a působíme v oblasti jaderné energetiky. Naším největším zákazníkem je ČEZ, a.s. Nabízíme velmi zajímavou práci pro ANALYTIKA - VÝVOJÁŘE v oboru diagnostiky elektrozařízení na jaderné elektrárně, flexibilní pracovní dobu, přátelské pracovní prostředí a možnost profesního růstu.
Najdete o nás více na www.tes.eu.

PRACOVIŠTĚ

TES s.r.o., Třebíč, případně dle dohody i JE Temelín.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Analýza a vývoj software pro distribuovaný sběr a vyhodnocování technologických dat
  • Optimalizace a údržba současného řešení
  • Testování a nasazení implementace do cílového produkčního systému

POŽADUJEME

  • Základní znalost C/C++ nejlépe na platformě LINUX
  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru-obor informatika/výpočetní technika
  • Aktivní přístup a komunikativnost

VÝHODOU BUDE

  • Znalost message bus protokolů/systémů (MQTT, NanoMsg,Apache Kafka)
  • Znalosti dalších programovacích jazyků (Ruby, Perl, Go)
  • Znalost databází (PostgreSQL, InfluxDB, Redis)
  • Orientace v technologických protokolech (Modbus, IEC61850, OPC-UA)
  • Schopnost číst odbornou literaturu v angličtině

RÁDI VÁM DÁME

  • Zaškolení
  • Další odborný růst a vzdělávání
  • Práce mezi špičkovými odborníky
  • Atraktivní obor jaderné energetiky
  • Hradíme výuku cizího jazyka
  • Můžete pracovat samostatně

a k tomu týden dovolené navíc a další firemní BENEFITY

Společnost
TES s.r.o.
Adresa
Pražská 597/36, Třebíč – Borovina
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.