Aplikační inženýr - Junior/Senior

Hledáme do našeho týmu v Ostravě aplikačního inženýra. Pokud si chcete sáhnout na zajímavé projekty v oblasti automatizace a testování, může to být příležitost právě pro Vás

Pracovní náplň

  • Vývoj a aplikace softwaru pro měření a testování kvality produktů
  • Práce s nejnovějšími technologiemi v oblasti automotive
  • Možnost práce na mezinárodním projektu
  • Uvádění zařízení do provozu
  • Komunikace se zákazníkem
  • Práce s technickou dokumentací

Základní požadavky

  • Min. středoškolské vzdělání s technickým zaměřením
  • Zájem o práci s vyspělou technikou a další sebevzdělávání
  • Technické myšlení
  • Základní komunikační a organizační schopnosti, osobní zájem a pracovní nasazení
  • Zodpovědnost, samostatnost, důslednost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochota cestovat

Výhodou

  • Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na informatiku
  • Zkušenost s aplikací software pro systémy strojového vidění
  • Zkušenost s programováním v prostřední LabVIEW nebo v některém z jiných programovacích jazyků
  • Znalost obecné elektrotechniky se zaměřením na měření elektrických veličin a regulace
  • Znalost AJ
  • Praxe na technické pozici
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. §5, §6, §8

Co vám můžeme nabídnout

  • Pružnou pracovní dobu
  • Zázemí zavedené společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pravidelná odborná školení, semináře
  • 5 týdnů dovolené
  • Odpovídající mzdové podmínky
  • Nástup možný ihned

Společnost
ELCOM, a. s.
Adresa
Technologická 374/6, Ostrava – Pustkovec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Programátor, Technik, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel