Společnost OFA s.r.o. je největší distributor optických kabelů a komponent pro výstavbu optických sítí včetně aktivních technologií např. GPON. Zastupujeme řadu nejvýznamnějších světových výrobců např. OFS, Corning, 3M, ZTE atd. jejichž výrobky dodáváme na český a slovenský trh.

Pro naši pobočku na Praze 9 hledáme nového kolegu, zodpovědného za správu firemní sítě a technickou podporu síťových komponent u našich zákazníků.

Pracovní náplň:

  • správa firemní sítě, analýza a řešení technických problémů
  • technická podpora dodávaných technologií – GPON, optické switche atd.
  • zodpovědnost za hardware - instalace a správa PC, NTB s Windows 10, tiskárny
  • do budoucna možnost rozšíření odpovědnosti na obchodní činnost (nákup/prodej)

Požadovaný profil uchazeče:

  • ukončené SŠ vzdělání v oblasti výpočetní techniky nebo odpovídající praxe v IT (min. 2 roky)
  • zkušenost s CISCO nebo jinými síťovými komponenty výhodou (není podmínkou)
  • zkušenosti z obdobné pozice v telekomunikacích vítány, zejména základní znalosti LAN/WAN a jejich komponent
  • pečlivost a ochota učit se novým technologiím, spolehlivost
  • základní znalost Angličtiny (psaná)
  • řidičský průkaz skupiny B vítán

Očekáváme:

  • proaktivní přístup k práci
  • samostatnost a zodpovědnost
  • ochota dalšího rozvoje v IT oblasti
  • schopnost komunikace se zákazníky
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • HPP na dobu neurčitou
  • odpovídající mzdové ohodnocení včetně motivačního programu
  • stravenky a 5 týdnů dovolené
  • mobil pro osobní použití

Společnost
OFA s.r.o.
Adresa
Sezemická 2872/10, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.