Krajské státní zastupitelství v Plzni vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

INFORMATIK - M/Ž

NÁPLŇ PRÁCE:

* Zajišťuje chod na Okresním státním zastupitelství v Karlových Varech a přidělených okresních státních zastupitelství v oblasti výpočetní a telekomunikační techniky.
* Zajišťuje vystavení a prodloužení osobních a systémových certifikátů pro přidělená pracoviště.
* Zajišťuje správu a aktualizaci databází a uživatelských aplikací pro přidělená pracoviště.
* Zajišťuje správu, funkčnost a bezpečnost lokálních počítačových sítí pro přidělená pracoviště, monitorování a diagnostiku sítí, definování a přidělování adres uživatelům a propojování na další sítě.
* Zajišťuje správu a obnovu veškerého IT hardware pro přidělená pracoviště.
* Zajišťuje servis uživatelům na úseku správy IT.

POŽADUJEME:

* VŠ, SŠ v technickém oboru.
* Znalost administrace databázových systémů ORACLE.
* Znalost správy AD, DHCP a DNS.
* Dobrá znalost a přehled HW.
* Orientace v oblasti veřejných zakázek výhodou.
* Praxi na obdobné pozici výhodou.
* Trestněprávní bezúhonnost.

NABÍZÍME:

* Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
* Zařazení v 10. platové třídě dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
* 5 týdnů dovolené.
* 5 dnů indispozičního volna ročně.
* Příspěvek na stravování.
* Příspěvek na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření.
* Předpokládaný termín nástupu dle dohody.
* Místo výkonu práce: Okresní státní zastupitelství v Karlových Varech.

Společnost
Krajské státní zastupitelství v Plzni
Adresa
Jaltská 1043/4, Karlovy Vary
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 19 760 – 29 740 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Státní a veřejná správa, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Krajské státní zastupitelství v Plzni, Vendula Pomajzlová
+420 377 868 546
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.