Skupina Veolia je přední poskytovatel vodohospodářských a energetických služeb a nabízí komplexní služby v oblasti nakládání s odpady. Ve vzájemné spolupráci a synergii vytváříme jeden funkční celek, jsme #jednaVeolia. Pro našich téměř 7 000 kolegů v ČR vytváříme pracovní prostředí, které jim umožňuje využít co nejvíce energie a talentu. Poskytujeme jim stabilní sociální zázemí, staráme se o jejich profesní rozvoj a vzdělávání.
www.veolia.cz
www.facebook.com/VeoliaCZ

Manažer prodeje

Pracovní náplň

  • Monitoring trhu, aktivní získávání nových obchodních příležitostí
  • Obchodní vyjednávání, konzultace s klienty ke konkrétním obchodním případům
  • Uzavírání nových obchodních příležitostí a kontraktů
  • Rozvoj obchodních vztahů se stávajícími i novými klienty
  • Cenotvorba, příprava budgetu
  • Příprava obchodních nabídek
  • Příprava strategií pro vstup na nové trhy,
  • Tvorba marketingových strategií
  • Přijímání a zajištění poptávek
  • Reporting vedení společnosti
  • Aktivní účast na seminářích, výstavách

Nabízíme

  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme

  • Zkušenost s prodejem v oblasti úpravy a čištění vody
  • Všeobecné znalosti z oboru úpravy vody
  • Orientaci na výsledek, tah na branku
  • Dobrá znalost práce s výpočetní technikou
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Řidičský průkaz skupina „B“
  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Jazykové schopnosti: angličtina – aktivně, ostatní jazyky výhodou

Společnost
VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.
Adresa
Sokolovská 100/94, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Vrcholový management, Manažer partnerského prodeje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s., Lucie Strejčková
606 640 562