Concierge Management s.r.o. poskytuje personalizované služby pro korporace a individuální klienty. Specializujeme se na podpůrné služby v marketingu, office managementu, telekomunikacích, HR, IT, a zejména pak na pořádání akcí, teambuildingů, konferencí a zajišťování personálních služeb a péče pro rodiny s dětmi.

(Senior) Event & Production manager

Náplň práce

· Povedeš svěřené klienty a jejich projekty. Dotáhneš rozjeté projekty v očekáváné kvalitě a motivuješ klienty v zadání projektů budoucích.

· Hravě si poradíš s kreativní a odbornou náplní prezentací konceptů a produkce v power pointu, neztratíš se v mnohařádkových excelových rozpočtech, jejichž výsledky si uhlídáš s přehledem, zápisy z jednání a scénáře akcí zvládneš napsat ve wordu gramaticky bez chyby.

· Většinu práce můžeš vykonávat samostatně, ale měl bys prokázat schopnost spolupracovat s ostatními kolegy.

· Umíš si samostatně vytvořit časový harmonogram projektů i své práce a taky ho dodržovat.

· A to výše lze shrnout do standardní náplně eventového managera „samostatné vedení, realizace a vyhodnocení svěřených projektů“

Požadavky

· Vnitřní odpovědnost, pracovitost a poctivost.

· Minimálně 5 let prokazatelné zkušenosti s realizací projektů.

· Schopnost vést s klienty profesionální rozhovor – naslouchat jejich požadavkům a nabízet odborná a funkční řešení.

· Anglicky bys měl být schopný slovně či písemně komunikovat s klienty i dodavateli bez zbytečných trapností.

· Ochota doučit se to, co ti bude chybět do multifunkčnosti.

· Umět pracovat s pracovním stresem (práce na více projektech najednou).

· Flexibilita (občasná práce o víkendech či mimo standardní pracovní dobu).

· Řidičské oprávnění skupiny B a být aktivní řidič.

Nabízíme

· Kancelář v centru Prahy.

· Samostatnost.

· Částečný home office (při prokazatelných výsledcích).

· Domluvu na nastavení tvého systému odměňování.

· Vyjít vstříc tvým osobním potřebám, abys lépe skloubil pracovní a soukromý život.

· Standardně pak notebook, telefon a další případné technické nezbytnosti.

Společnost
Concierge Management s.r.o.
Adresa
Ctiradova 1745/12, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Produkční, Project Manager, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.