Specifické požadavky:

- Odpovídající kvalifikace pro výkon činnosti v sociálních službách podle Zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách – § 110 sociální pracovník

- Osobnostní předpoklady pro práci vedoucího, zkušenost s vedením týmu

- Zkušenosti v práci se seniory a zdravotně postiženými výhodou

- Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby

- Orientace v problematice sociálních služeb

- Psychická odolnost, vysoká míra odpovědnosti

- Dobré komunikační dovednosti

- Zdravotní vzdělání nebo vzdělání v oboru muzikoterapie, arteterapie, bazální stimulace, masáží, alternativní komunikace apod. výhodou

Obecné předpoklady:

- Trestní bezúhonnost

- Zdravotní způsobilost

- Znalost práce na PC (MS Office)

- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- Pracovní poměr na 1,0 úvazku

- místo výkonu práce: Luka nad Jihlavou

- Nástup nejlépe od července 2019

- Smysluplnou a kreativní práci

- Odpovídající finanční ohodnocení

- Možnost dalšího vzdělávání

- 5 týdnů dovolené, stravenky a další zaměstnanecké výhody

- Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

- zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení

Náplň práce:

- Vedení pracovního kolektivu

- Zodpovědnost za provoz služby dle standardů kvality služby

- Přímá práce s uživateli služeb

- Sociální poradenství pro uživatele služby

- Tvorba individuálních plánů uživatelů služby

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 20. června 2019

Společnost
Diecézní charita Brno
Adresa
Nová 730, Luka nad Jihlavou
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diecézní charita Brno, Vladislava Růžičková
730 590 399
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.