Stabilní rodinná firma působící v oblasti mezinárodního obchodu se strojírenskými produkty hledá kolegu/kolegyni na pozici samostatná účetní v rozsahu 8-12 hodin týdně. Pozice je vhodná pro rodiče na rodičovské dovolené – jsme ochotní flexibilně upravit pracovní dobu, pokud je potřeba.

Místo práce: Praha 1, Václavské náměstí.

Náplň práce: účtování hlavní firmy a dvou malých, zpracování DPH, fakturace, příprava podkladů pro mzdovou účetní. Rozsah činností lze doplnit o podporu obchodního týmu – logistika, komunikace s pobočkami vytváření nabídek.

Vzhledem k různorodosti faktur a nutnosti občasné konzultace s kolegy není vhodné práci vykonávat z domova, po zaškolení je možné o tom diskutovat.

Účtování probíhá v programu Ježek software Duel.

Požadujeme: spolehlivost, zkušenosti na obdobné pozici a komunikativnost. Jazykové znalosti AJ (RJ) výhodou.

Nabízíme: stabilní práci v zajímavém prostředí, různorodou pracovní náplň.

Společnost
CELPAP Machinery s.r.o.
Adresa
Václavské náměstí 802/56, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Ruština (Základní)
Plat
Plat: 8 000 – 14 000 Kč / měsíc
Benefity: Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Služby, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.