Co vás čeká

Vedení menší finanční účtárny (oblast hlavní knihy, majetku, pokladny a financí)

Vypracování měsíčních a ročních závěrek

Odpovědnost za DPH, DPPO a ostatní daně

Zajištění souladu s českými účetními standardy a daňovou legislativou

Zpracování statistických výkazů Intrastat, kontrola správnosti účetních transakcí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Dobrou znalost podvojného účetnictví výrobní firmy

Dobrou znalost daňové problematiky

Zkušenosti v oblasti účetnictví alespoň 4 roky, nejlépe v mezinárodní společnosti

SŠ/VŠ (ekonomického směru)

Pokročilá znalost práce na PC: ERP systém nejlépe Helios, MS Office

Aktivní přístup, dobré komunikační a organizační schopnosti

Zkušenosti s vedením lidí

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenosti se systémem Helios

Komunikativní znalost anglického jazyka

Co vám můžeme nabídnout

Motivující finanční ohodnocení

25 dnů dovolené

Pružnou pracovní dobu

Nabytí zkušeností v automobilovém průmyslu

Vysoká možnost seberealizace

Různé sociální, kulturní a sportovní služby a aktivity (bonusový program)

Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem

Příspěvek na dopravu pro dojíždějící

Firemní akce

Občerstvení na pracovišti

Možnost napracovat si hodiny

Společnost
ERT Automotive Bohemia s.r.o.
Adresa
U Vodárny 1506, Písek – Budějovické Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ERT Automotive Bohemia s.r.o., Iva Pazderníková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.