Náplň práce:

- Pracovní vytížení cca 25h týdně (6/2019), následně do 16-20h týdně

Běžný chod recepce: Obsluha telefonu, kontrola e-mailu, vpouštění kurýrů, uvádění hostů, vaření kávy a příprava drobného občerstvení.

- Drobná administrativa před a po školení

- Občasné docházky na poštu

- Lehká administrativa a další různá pomoc na firmě

Kancelářské a administrativní práce pro obchodní tým

- Drobná administrativa, práce na PC dle zadání. Zejm.zadávání dat do excelu, kontrola dat, nahrávání videí a dokumentů na web (youtube, facebook)

Požadavky:

- Zkušenost s prací recepční/asistentky vítána

- Samostatnost

- Reprezentativní chování

- Komunikační schopnosti

- Flexibilita, učenlivost

- Důslednost, spolehlivost, rozvaha

- Praktický přístup k řešení zadaných úkolů

- Práce na PC na pokročilejší uživatelské úrovni

Jazykové znalosti: AJ na úrovní B2 (vyřízení telefonu, e-mailu)

Práce vhodná pro SŠ absolventy/studenty VŠ, MD

Místo výkonu práce: Praha

Platové podmínky: 20.000,- hrubého

Nabízíme: nástup ihned, malý kolektiv, výborná káva

Společnost
PROFiber Networking CZ s.r.o.
Adresa
Mezi vodami 205/29, Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Telekomunikace, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Asistentka, Recepční, Vkládání dat do počítače, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

PROFiber Networking CZ s.r.o., Bára Hladíková
734 837 006