Jako softwarová společnost Triada, spol. s r. o. jsme předním dodavatelem ucelených informačních systémů pro subjekty veřejné správy, zejména obce a města v celé ČR.

Všechny naše další provozované činnosti souvisí s oblastí veřejné správy. Vydáváme časopis Obec & finance a internetový Deník veřejné správy. Od roku 1998 pořádáme konferenci Internet ve státní správě a samosprávě či konferenci Den malých obcí. Více o naší činnosti naleznete na http://www.triada.cz

V současné hledáme posily pro náš tým na pozici:

Konzultant IS pro obce

Jak bude vypadat Váš pracovní den?

Po zapracování budete navštěvovat osobně zákazníky a pomáhat našim uživatelům – budete je školit, rozvíjet ve znalostech a postupech, budete pro ně hledat nejlepší řešení. S uživateli budete také ve styku přes e-mail a telefon. Občas vypomůžete kolegům na technické podpoře.

Práce konzultanta je hodně individuální práce s primárním zaměřením na potřeby zákazníka/uživatele. Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme individuálně, proto očekáváme, že vždy vymyslíte co nejlepší řešení pro každého z nich.

Orientujeme se na veřejnou správu, proto se budete setkávat s problémy z oblasti účetnictví nebo spisové služby.

Jaká bude náplň práce?

  • Budete každý den komunikovat se zákazníkem – osobně, po telefonu či e-mailem,
  • budete školit nové a stávající uživatele – budete pro ně navrhovat nové efektivní postupy,
  • zákazníci Vás budou brát za jejich pravou ruku, proto budete fungovat i jako technická podpora,
  • budete náš systém upravovat na míru každého zákazníka,
  • občas budete jako lektor vést námi pořádané semináře.

Zároveň budete fungovat i jako obchodní zástupce, proto budete prezentovat náš IS potencionálním zákazníkům.

Co požadujeme?

Práce bude Vaše, pokud:

  • je pro Vás nejdůležitější zákazník,
  • máte výborné komunikační schopnosti,
  • myslíte analyticky,
  • dokážete navrhnout optimalizaci postupu,
  • máte všeobecný přehled ve světě IT,
  • umíte se vzdělávat,
  • máte středoškolské vzdělání nebo vyšší,
  • jste aktivní řidič (řidičské oprávnění typu B).

Co vítáme navíc?

Výhodou pro Vás bude, pokud budete mít alespoň 1 rok zkušeností na pozici IT konzultanta, orientujete se v účetní legislativě či máte znalosti veřejné správy.

Co na oplátku nabízíme?

Práce konzultanta není snadná, proto máme pro Vás:

  • plat závislý na odvedené práci (dobře odvedené práce si vážíme),
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na rekreaci a další aktivity,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • týden dovolené navíc,
  • neomezené espresso na pracovišti :-)

Budete mít samostatnou a velmi odpovědnou pozici. Vaše slovo u nás bude mít velkou váhu, proto se budete podílet na rozvoji našeho IS.

Ve firmě máme příjemný neformální kolektiv a jsme firma rodinného typu.

Podrobné informace naleznete na www.triada.cz/art/prace

Společnost
TRIADA, spol. s r.o.
Adresa
Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT konzultant, Lektor/instruktor, Správce aplikačního SW, Pracovník help desku, Support IS, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel