Dobrý den, jako první bychom Vám jako uchazeč práce, budoucí kolega, kolegyně, partner, klient nebo nebo čtenář tohoto inzerátu poděkovat, že máte zájem o naši společnost.
Naše společnost byla založena od roku 2013, zabýváme klientské účetnictví pro fyzické a právnické osoby. Cílem společnosti je poskytovat kvalitní služby pro své klienty, poskytovat dobré pracovní prostředí, příležitosti pro své lidí, abychom mohli všichni dobře společně růst.
To je také důvod, proč Vás hledáme! Chceme Vás do týmu, abychom mohli společně růst.
Děkujeme a budeme se na Vás těšit.
S pozdravem,
Bien Thuy Cao,
Jednatelka společnosti,

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Jako náplň práce - bude Vás čekat

  • kompletní zpracování účetní agendy přidělených společností s různým předmětem podnikání dle ÚS
    zpracování daňových agend
  • měsíční/čtvrtletní zpracování výkazů DPH,
  • zpracování roční závěrky a daňových přiznání s daňovým poradcem
  • komunikace se státními orgány, především FÚ

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • sestavení účetní závěrky včetně výkazů (rozvaha, výkaz zisku a ztráty), příprava přílohy k účetní závěrce
  • min. 3 roky v oboru účetnictví a daně
  • dobré orientace v účetní a daňové problematice
  • zkušenost se samostatným vedením účetnictví
  • Uživatelská znalost MS Office
  • příjemné vystupování, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilita, aktivní přístup, odolnost vůči stresu, týmový hráč

Výhodou bude, pokud budete umět

  • účtovat v účetním programu Pohoda

Co vám můžeme nabídnout

  • Dobré hodnocení práce - poskytujte kvalitní práce, dostane kvalitní odměnu
  • práci ve stabilní společnosti - společně prohloubeme znalosti z oblasti účetnictví a daně
  • příjemný pracovní kolektiv - máme se rádi a pomáháme jeden druhému
  • Dobré cafe
  • multikulturní prostředí
  • mobilní telefon
  • firemní benefity
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou nebo IČ
  • nástup možný ihned nebo dle domluvy

CHCEME VÁS DO TÝMU, ABYCHOM MOHLI SPOLEČNĚ RŮST.

Společnost
NHATTIN s.r.o.
Adresa
Mráčkova 3419/3, Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Služby, Daňový poradce/specialista, Mzdová účetní, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Účetní metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.