Global Payments Europe, s.r.o., V Olšinách 80/626, 100 00 Praha 10 – Strašnice patří do nadnárodní skupiny Global Payments, která je jedním ze světových lídrů v oblasti akceptace platebních karet. Svým klientům v řadě zemí Evropy a Asie nabízíme nejen technologie pro vydávání a akceptaci platebních karet, ale také služby k zajištění jejich provozu. Staňte se součástí přátelského týmu a pracujte v příjemném prostředí po boku odborníků z různých odvětví. Učte se od talentů přímo v týmu, nebo v rámci mezinárodních tréninků pořádaných kartovými schématy VISA, Mastercard, China UnionPay nebo American Express. Rozvíjejte své dovednosti na odborných školeních, jazykových kurzech nebo během workshopů s našimi zahraničními kolegy. A konečně, najděte práci, která Vás bude bavit.

Vypisujeme výběrové řízení na pozici:

BUSINESS CONSULTANT JUNIOR

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vytvářet a rozvíjet partnerské vztahy, komunikovat se zákazníky
  • Vašim úkolem bude prodávat platební řešení významným společnostem
  • Sledovat strategii a cíle zákazníků
  • Ve spolupráci s nadřízeným definovat prodejní strategii
  • Řídit nabídkový proces a administrovat nabídky

POŽADUJEME:

  • Technické zázemí
  • Znalost prostředí společností zprostředkovávajících platební řešení
  • Praxe v consultingu vítána
  • Strategické a analytické myšlení
  • Výborné organizační a komunikační dovednosti
  • Koncepční myšlení, otevřenost, flexibilitu a zdravou sebedůvěru
  • Dobrou znalost angličtiny slovem i písmem

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení a širokou škálu benefitů
  • Možnost osobního a profesního rozvoje

Společnost
Global Payments Europe, s.r.o.
Adresa
V olšinách 626/80, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Prodej a obchod, Analytik prodeje, Obchodní asistent, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel