ITW PRONOVIA, s.r.o. je součástí nadnárodní korporace ITW (Illinois Tool Works Inc.), která byla založená v Chicagu v roce 1912. Celá síť jejích společností pokrývá 57 zemí světa a zaměstnává 52 000 zaměstnanců. Produkty a řešení korporace ITW nacházejí uplatnění po celém světě na místech, jako jsou ropné plošiny, mosty, větrné turbíny, domácnosti či pracoviště, dokonce i v mobilních zařízeních. Najdete je v řadě odvětví, jako je letectví, kosmonautika, zdravotnictví a automobilový průmysl. Je tedy dost možné, že se i vy nyní nacházíte nedaleko produktu ITW. Závod ve Velké Bíteši se zabývá výhradně výrobou dílů do automobilů všech světových značek. Přidejte se k nám!

Inženýr kvality APQP/ Quality engineer APQP

Hledáme posilu do našeho 30- členného týmu na oddělení Process Engineeringu.

Co budete dělat?

- starat se o projekty z oblasti automotive a podílet se na jejich přechodu z vývojové fáze do fáze sériové, v souladu s požadavky zákazníků,
- připomínkovat návrhy designu (výkresy, CAD data,...),
- tvořit a aktualizovat příslušnou dokumentaci (např. Flow Chart, kontrolní plán, návodky pro měření, PPAP/VDA,...),
- zadávat výrobu měřících přípravků a požadovat měření a testování,
- na základě vyhodnocení měření definovat optimální parametry pro další modifikaci dílů, příprava vzorků,
- účastnit se interních (QVP) a externích (zákaznických) jednání a auditů,
- podílet se na změnovém řízení,
- řešit reklamace v rámci neshod vzniklých ve fázi před předáním projektu do výroby.

Co nabízíme?

- příjemné pracovní prostředí a přátelskou atmosféru,
- celofiremní a teambuildingové akce,
- zajímavé finanční ohodnocení, 25 dnů dovolené,
- možnost seberealizace, vítáme každou iniciativu,
- kariérní plánování včetně dalšího vzdělávání.
Splňte si své sny, protože ITW je firma příležitostí!

Koho hledáme?

- týmového hráče, který má chuť se učit,
- kolegu, kterého baví komunikace a práce na projektech,
- ideálně někoho, kdo má praktickou zkušenost s projektovým řízením v automotive a má technické myšlení, výhodou je znalost QA nástrojů v praxi - APQP proces 8D (Fishbone, 5Why), PFMEA, PDCA, 80/20.
- parťáka, který je spolehlivý, zodpovědný a angažovaný.
Podmínkou je aktivní znalost anglického jazyka kvůli každodenní komunikaci!

Společnost
ITW PRONOVIA, s.r.o.
Adresa
Vlkovská 595, Velká Bíteš
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba a průmysl, Project Manager, Strojní inženýr, Technik výroby, Kontrolor, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ITW PRONOVIA, s.r.o., Romana Pešková
566 688 718