Skupina CREAM se dlouhodobě specializuje na poskytování služeb v oblasti nemovitostí, včetně výstavby nových a rekonstrukcí stávajících objektů, facility managementu, služeb v oblastech správního řízení a dodávání energií.
Místo pro práci nabízíme ve Zlíně, v "Baťově továrně", v centru všeho dění. Místo, které Vás může oslovit a práce, která Vás může bavit. Stačí se ozvat, budeme rádi!

Obchodní manager pro péči o zákazníky

Požadujeme

- VŠ vzdělání

- minimálně 3 roky praxe na pozici obchodníka

- výhodou praxe v realitách

- prokazatelné obchodní výsledky

- komunikační dovednost a reprezentativní vystupování

- organizační a analytické schopnosti

- chuť pracovat a aktivně se podílet na utváření firemní kultury

- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

- znalost AJ výhodou

Nabízíme

- stabilní zaměstnání v moderním prostředí

- odpovídající finanční ohodnocení

- možnost vlastní realizace a osobního růstu

- motivační složky mzdy a odměny za plnění nastavených plánů

- místo výkonu práce: Zlín s častým cestováním v rámci ČR

Náplň práce

- péče o klíčové zákazníky

- sledování a vyhodnocování jejich spokojenosti

- evidence všech obchodních kontaktů

- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí

- spoluvytváření a zodpovědnost za plnění obchodního plánu

- uzavírání obchodních případů a komunikace napříč firmou

- podpora obchodního oddělení

- věrnostní program

Benefity

- sick day

- parking

- členství ve fitness Vita Sana Club

Společnost
CREAM Real Estate, s.r.o.
Adresa
Vavrečkova 5657, Zlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Marketing, Stavebnictví a reality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CREAM Real Estate, s.r.o., Dagmar Belhová