AXTONE - Válcovna kroužků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby výkovků, rozválcovaných kroužků a tepelného zpracování ocelí. Technologicky se jedná o tváření a tepelné zpracování oceli spojené s výrobou kroužkových pružin a jejich náhradních dílů, které nacházejí využití zejména v železničním průmyslu jako tlumící elementy uvnitř vagónových nárazníků a spřahadel, popř. ve strojírenství jako polotovary pro další obrábění.

HLAVNÍ ÚČETNÍ

AXTONE s.r.o.

Válcovna kroužků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby výkovků, rozválcovaných kroužků a tepelného zpracování ocelí. Technologicky se jedná o tváření a tepelné zpracování oceli spojené s výrobou kroužkových pružin a jejich náhradních dílů, které nacházejí využití zejména v železničním průmyslu jako tlumící elementy uvnitř vagónových nárazníků a spřahadel, popř. ve strojírenství jako polotovary pro další obrábění.

Pro výrobní závod v Prostějově hledáme posilu do našeho týmu výroby

Co vás čeká

Zpracování a provádění měsíční uzávěrky
Příprava, organizace a zpracování roční uzávěrky
Zpracování měsíčních výkazů, vyhotovení interních účetních dokladů, jejich zaúčtování
Zaúčtování bankovních výpisů
Provádění úhrad faktur a ostatních plateb
Zpracování a předkládání daňových přiznání k DPH a silniční dani, včetně příprav plateb
Zpracování statistických výkazů z oblasti ekonomiky a účetnictví
Spolupráce s daňovým poradcem při zpracování přiznání k dani z příjmu
Spolupráce s auditory
Kontrola formální správnosti daňových a účetních dokladů
Jednání jménem společnosti v rámci skupiny, obchodními partnery a daňovým poradcem
Zodpovědnost za SOX (minimálně účetní)
Čtvrtletní skupinové reporty, daňový balíček dle US-GAAP

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vysokoškolské vzdělání – ekonomického směru
Praxe v oboru min. 3 roky
Velmi dobrá znalost účetní a daňové oblasti
Angličtina na komunikativní úrovni
Znalost legislativy v daných oblastech
Uživatelská znalost MS Office
Komunikační dovednosti
Týmový přístup
Analytické a systémové myšlení, aktivní přístup k řešení problémů

Výhodou bude, pokud budete mít

Znalosti práce v SAP systému
SOX znalosti

Proč u nás budete pracovat rádi

Zaměstnancům poskytujeme příspěvek na dopravu
Užijete si zasloužené volno - 5 týdnů dovolené za kalendářní rok
Vážíme si dlouhodobých zaměstnanců - vyplácíme věrnostní bonusy
Odměníme vás při významných příležitostech (životní jubilea)
Vyplácíme roční bonus v závislosti na výsledcích firmy
Příspěvek na stravování

Kdy plánujeme Váš nástup do zaměstnání

Ihned nebo dohodou
Na zajímavé kandidáty si rádi počkáme

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete průvodní dopis a životopis v českém i anglickém jazyce.

Adresa
Dolní 3137/100, Prostějov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AXTONE s.r.o., Hana Bobrovská
+420 597 404 215