DENDRIT s.r.o.
- jediná PR agentura na Vysočině, která se za svoji 17 letou historii dokázala vypracovat na skutečnou špičku ve svém oboru. A HODNĚ NÁS TO TĚŠÍ!

PR asistent ... a nudu u nás nehledejte!

Umíte si hrát s češtinou? Dokážete jednu informaci zpracovat 1000 krát jinak a pokaždé zajímavě – čtivě – poutavě? Nebojíte se zamyslet a dobře promyslet potřebné? Umíte se dobře ptát a potřebnou informaci si zjistit v takovém rozsahu, aby váš článek měl „hlavu a patu“? Máte rámcový přehled o všeobecném dění? Chcete si ručit za svoji práci a využít kvalitní profesionální agenturní zázemí? Pak se přihlaste k nám na konkurz… už v domácím úkolu, který je předstupněm pro osobní pohovor si hodně vyzkoušíte a zjistíte, zda máte šanci stát se novým parťákem v našem pohodově naladěném týmu.

Jsme PR agentura se sídlem v Jihlavě, která je specializovaná na produktový obor bydlení. Novináři nám říkají: FERRARI mezi PR agenturami, což nás opravdu hodně, ale opravud hodně těší :) A nyní hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici PR asistenta / copywritera a toto je šance pro vás! A proč? Jednoduše: přibylo práce od klientů a my nechceme snižovat vysoký standard našich výstupů… tak se rozrůstáme.

POZOR! POZOR! Hledáme POUZE aktivně a pozitivně smýšlející osoby, protože nepoctivosti a zákeřnosti zažíváme dost od jiných… takové kolegy nechceme! Hledáme toho, kdo nemá zájem tzv. “JEN“ chodit do zaměstnání, ale chce mít pocit z dobře odvedené práce! Chceme nového solidního parťáka, který neřeší zákulisní intriky a nebojí se jít tzv. "s kůží" na trh.

Hlavní předpoklady pro vaše přijetí?
Skutečná ochota pracovat, samostatné uvažování a aktivní přístup k zadaným úkolům. Nutná schopnost správně porozumět technickým informacím, i proto je stavební či technické vzdělání vítáno... přeci jen jsme zaměření na stavbu a bydlení. Psaní všemi deseti, zcela bezchybná stylistická a gramatická znalost českého jazyka je bezpodmínečně nutná! … a nejde nám o jedničku z maturity! Po zaučení máme pro vás pracovní postup na samostatně výkonného PR managera, který si PR prezentaci svých klientů už řídí a koordinuje sám.

Pro práci u nás nemusíte mít roky zkušeností, ale skutečně upřímný a vstřícný přístup ke svému okolí a objektivní chuť k práci! Sebereflexe a akceptace praxí ověřených postupů je nutná.

A dopředu hlásíme – tuto práci v našem profesionálním pojetí NELZE VYKONÁVAT Z TEPLA DOMOVA a bez znalosti souvislostí a odbornosti, tudíž ani externě! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme zázemí finančně stabilní a již 17 let stále dopředu jdoucí jihlavské společnosti, která je špičkou ve svém oboru a ráda svůj tým rozšíří o pozitivně naladěného, férově a týmově smýšlejícího hráče/hráčku. Těšíme se na vás!


Informace o pozici

Společnost
DENDRIT Consulting, s.r.o.
Adresa
U Koželuhů 5492/21, Jihlava
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Služby, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Asistent v médiích, reklamě, PR, Specialista PR, Produkční, Novinář, publicista, redaktor, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.