Společnost Elektro-System-Technik s.r.o. (EST) se sídlem na Praze 9 – Vysočany, se za více než 25 let své existence stala zavedenou obchodní firmou v oblasti prodeje elektroinstalačního materiálu, kabelů, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a datové techniky. Na českém a slovenském trhu zastupujeme renomované výrobce z Německa, Francie, Belgie, Rakouska a Itálie, kteří patří ke špičce ve svém oboru. Dodáváme na trh například výrobky značek Theben, Walther, SSS SIEDLE, Helios, EUPEN, Nexans, Gewiss, Telegärtner a další. Spolupracujeme s velkoobchody v oblasti elektroinstalačního materiálu, významnými stavebními a montážními firmami, renomovanými architekty a projektanty.
Bližší informace naleznete na našich stránkách www.est-praha.cz .

Asistent/ka obchodního oddělení se znalostí NJ

Náplň práce:

  • administrativní a organizační podpora obchodního oddělení a vedení firmy
  • komunikace se zahraničními dodavateli (řešení dodacích termínů, vyřizování dotazů obchodního oddělení, podpora při řešení různých reklamací aj.)
  • koordinace termínů, vyřizování korespondence
  • práce s firmením software Navision za účelem aktualizace dat (zákazníci, dodavatelé, dodací termíny, ceny, produkty ...)
  • podpora při přípravě ceníků a prodejních akcí
  • různé překlady
  • zajištění chodu firmy, objednávání vybavení, zásobování kuchyněk, komunikace s úklidovou firmou, zajištění různých oprav, realizace různých pochůzek

Vhodný kandidát/ka by měl splňovat následující požadavky:

  • min. SŠ vzdělání
  • výborná znalost NJ slovem i písmem, alespoň základní znalost AJ
  • pokročilou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
  • loajalita, velmi dobré organizační a komunikační schopnost

Co nabízíme:

  • zázemí a jistotu stabilní zahraniční společnosti
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, 5 týdnů dovolené)
  • práce v mladém a příjemném kolektivu
  • velmi dobré pracovní ohodnocení
  • nástup možný ihned

Společnost
Elektro-System-Technik s.r.o./E.S.T. s.r.o./
Adresa
Pod pekárnami 338/12, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Výborná), Angličtina (Základní)
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Asistentka, Vkládání dat do počítače, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel