Společnost Elektro-System-Technik s.r.o. (EST) se sídlem na Praze 9 – Vysočany, se za více než 25 let své existence stala zavedenou obchodní firmou v oblasti prodeje elektroinstalačního materiálu, kabelů, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a datové techniky. Na českém a slovenském trhu zastupujeme renomované výrobce z Německa, Francie, Belgie, Rakouska a Itálie, kteří patří ke špičce ve svém oboru. Dodáváme na trh například výrobky značek Theben, Walther, SSS SIEDLE, Helios, EUPEN, Nexans, Gewiss, Telegärtner a další. Spolupracujeme s velkoobchody v oblasti elektroinstalačního materiálu, významnými stavebními a montážními firmami, renomovanými architekty a projektanty.
Bližší informace naleznete na našich stránkách www.est-praha.cz .

Obchodně-technický zástupce - elektroinstalační materiál

Náplň práce:

  • aktivní podpora prodeje u zákazníků z řad velkoobchodů s elektroinstalačním materiálem
  • péče o zákazníky v regionu
  • prezentace produktů u zákazníků
  • realizace produktových školení
  • monitorování a hodnocení situace na trhu v dané produktové oblasti
  • zpracování cenových nabídek
  • podílení se na vytváření obchodní a marketingové strategie
  • obchodní reporting

Požadujeme:

  • min. SŠ elektrotechnické vzdělání
  • zkušenosti s aktivním prodejem na obdobné pozici
  • příjemné vystupování, velmi dobré prezentační a vyjednávací schopnosti
  • nadšení pro obchod a pro kontakt s lidmi
  • samostantost a iniciativa
  • flexibilita a ochota cestovat v rámci regionu (Čechy)
  • bydliště v Praze nebo blízkém okolí
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní, prosperující a stále se rozvíjející společnosti působící na trhu více než 25 let
  • zajímavé finanční ohodnocení, motivující provize vázané na obchodní cíle
  • služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook
  • zaškolení v rámci celého prodejního sortimentu, možnosti dalšího vzdělávání v oboru
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup možný ihned

Společnost
Elektro-System-Technik s.r.o./E.S.T. s.r.o./
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel