JSME IMI PRECISION ENGINEERING - UDRŽUJEME SVĚT V POHYBU!

Pojďte pracovat se skvělými lidmi, můžete se hodně naučit a práce Vás bude bavit!

Jsme světový lídr v oblasti technologií přesného řízení médií a pohybu. Dodáváme skvělá řešení pro naše zákazníky zabývající se nejnáročnějšími technickými úlohami ve světě. Posouváme svět vpřed!

Více informací o nás najdete na: www.hybemesvetem.cz

Finanční analytik

Hledáte novou výzvu a změnu? Mezi čísly jste jako ryba ve vodě a přemýšlíte, kde byste uplatnil/a své dosavadní zkušenosti? Pak neváhejte a napište nám. Těšíme se na Vás.

Co budete dělat?

- Vytvářet poměrně komplexní finanční kalkulace pro různé výrobní a obchodní příležitosti v sektoru komerčních vozidel.

- Spolupracovat s obchodníky, konstruktéry, nákupčími a výrobními inženýry na oceňovacích modelech.

- Komunikovat s centrálou v zahraničí i jednotlivými odděleními uvnitř společnosti.

- Komunikovat s kolegy z lokálního výrobního závodu.

- Dohlížet na finanční disciplínu v sektoru.

- Identifikovat příležitosti pro zlepšování procesů a uvádět je do života.

Co potřebujete k tomu, aby se Vám u nás líbilo a práce Vás bavila?

- Alespoň 3 roky praxe na pozici finančního analytika, nebo podobné, ve výrobní či prodejní firmě.

- VŠ vzdělání ekonomického směru.

- Anglický jazyk na pokročilé úrovni, častá komunikace se zahraničními kolegy a partnery.

- Znalost MS Excel na pokročilé úrovni.

- Analytické schopnosti, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost.

- Komunikační dovednosti.

- Odolnost vůči stresu.

Co vám můžeme nabídnout

- Skutečně zajímavou práci v mezinárodním prostředí a ve skvělém kolektivu.

- Práci, která před Vás bude stavět neotřelé výzvy a nabízet nevšední příležitosti.

- Jsme nadnárodní korporace a to s sebou nese:

- stabilitu úspěšné mezinárodní společnosti

- zajímavé finanční ohodnocení

- možnost kariérního růstu

- 5 týdnů dovolené.

- Zaškolení a další vzdělávání.

- Bonusový systém a další benefity.

- Dopravu do firmy bezplatnými autobusy.

Společnost
IMI International s.r.o.
Adresa
Evropská 852, Modřice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Finanční analytik, Financial Controller, Finanční poradce, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

IMI International s.r.o., Dana Orlická