www.carter.cz

Druhá účetní

Společnost v Praze v ulici Ohradní hledá druhou účetní, která bude pomáhat hlavní účetní zpracovávat prvotní doklady a vést účetnictví. Preferujeme částečný úvazek denně od 8 do 12 hodin.

Náplň práce:
• vedení a účtování pokladny
• evidence a zaúčtování přijatých a vydaných faktur
• likvidace cestovních příkazů
• účtování bankovních výpisů a párování plateb
• zpracování statistických výkazů
• předávání podkladů pro finanční účetní
• jiné práce spojené s vedením účetnictví

Požadujeme:
• znalost účetnictví
• pečlivost, důslednost
• SŠ vzdělání ekonomického směru

Výhodou:
• znalost německého jazyka

Nabízíme:
• příjemný kolektiv
• práce pod zkušenou hlavní účetní
• zkrácený pracovní poměr

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Vhodné kandidáty budeme kontaktovat.

Společnost
Bontia Carter
Adresa
Ohradní 1424/2b, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Němčina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Carter (www.carter.cz), Personální oddělení