Firma MOTÝL MEDIA s.r.o., úspěšná reklamní a marketingová agentura (www.motyl.cz), hledá vhodného kandidáta na pozici “Produkční".

Náplň práce:

· organizační a výkonná činnost spojená s realizací stanoveného marketingového projektu (věrnostní programy, promo akce, roadshow, veletrhy)

· komplexní odbavení souvisejících projektových procesů - příprava reklamních materiálů, objednávek, tvorba reportingů a analýz vyplývajících z průběhu zakázky

· produkční práce - zejména tvorba a vyjednávání výrobních kalkulací, dojednávání cen subdodavatelských činností

· jednání s klientem a spolutvůrci projektu

· příprava podkladů, tvorba a úprava textů, kreativní invence a projektová proaktivita

· další realizace prací a úkolů dle zadání zadavatele v kontextu dohodnuté náplně práce

Požadavky:

· středoškolské, vysokoškolské vzdělání

· praxe v podobném oboru

· schopnost jednat s klienty a dodavateli, stoprocentní spolehlivost, systematická pečlivost

· znalost práce na PC, Word, Excel, znalost internetového prostředí a sociálních sítí

· řidičský průkaz B: aktivní řidič

Nabízíme:

· zajímavou práci v silné agentuře s dvacetiletou historií a atraktivním portfoliem klientů

· perspektivu rozvoje, platové ohodnocení s velkou možností ovlivnění vlastním úsilím

· hlavní pracovní poměr (práce na ŽL, externí nebo částečný úvazek není možná)

Termín nástupu: červen, červenec

Společnost
MOTÝL MEDIA s.r.o.
Adresa
Žerotínova 720/16, Valašské Meziříčí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MOTÝL MEDIA s.r.o., Jaroslav Střelecký