Společnost CS-BETON s.r.o. byla založena v roce 1992 a je jedním z největších výrobců betonových výrobků pro tvorbu malé architektury, chodníků, komunikací a letišť. Vyrábí široký sortiment dlažeb různých typů a barev, obrubníky, žlaby, vegetačních tvárnice, prvky okrasných vegetačních zdí. V současné době hledáme do našeho týmu kolegu/kolegyni na pozici:

Technický konzultant/projektant

Co vás čeká

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici „Obchodně technického konzultanta". Náplní práce této pozice je poskytování poradenství zákazníkům, tvorba grafických návrhů s použitím produktů CS-BETON, návrh zpevněných ploch, odvodnění, výběr správného materiálu, barvy, vzájemné kombinování, komunikace s velkoobchody a stávajícími obchodními poradci ohledně cenových nabídek. Součinnost s marketingovým a technickým oddělením společnosti.

Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme:

  • VŠ - velkou výhodou, obor - technický (se stavebním nebo architektonickým zaměřením výhodou)
  • technické dovednosti
  • znalost práce v CAD systémech výhodou
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • nápaditost, samostatnost, flexibilita a zodpovědnost

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • samostatně vypracovat 3D návrh
  • komunikovat na technické úrovni s koncovým zákazníkem

Co vám můžeme nabídnout

V prvé řadě bychom chtěli, aby jste byli spokojeným zaměstnancem/zaměstnankyní společnosti CS-BETON s.r.o.. K tomu Vám dopomůžeme:

  • náborovým příspěvkem ve výši 20.000,- Kč
  • jistotou stálého platu v dominantní a rozvíjející se společnosti
  • motivačním ohodnocením
  • roční odměnou
  • prací v přátelské kolektivu a moderně zařízeném zázemí
  • závodní dotovanou stravou
  • možností sebezdokonalování se

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Nástup možný ihned!

Společnost
CS-BETON s.r.o.
Adresa
Velké Žernoseky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní zástupce, Projektant, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel