RSJ je jeden z největších světových obchodníků provozujících algoritmické obchodování, tedy automatizované obchodování vykonávané softwarem postaveným nad pokročilými matematickými modely.
Více se dozvíte na www.rsj.com

Controller - cifršpión, který bude kontrolovat nejen finance

Hledáme opravdového cifršpióna, který se orientuje nejen ve financích, ale svět developmentu a real estate mu/jí také není cizí.

Bude Vás zde čekat běžná agenda controllingu – příprava reportů, pravidelných budgetů či příprava a vyhodnocování KPI. Velmi úzce budete spolupracovat s projektovými manažery při transakcích a čekat Vás také bude příprava podkladů pro rozhodování investičního výboru. Navíc se v rámci konkrétních projektů a společností staráme o nákup a správu nemovitostí a pokud s tím již máte nějakou zkušenost, rozhodně na nic nečekejte a rovnou se nám ozvěte.

Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru a praxe alespoň jeden či dva roky se Vám bude hodit. V Excelu musíte být excelentní a pokud máte také základní přehled v účetnictví a daních, je pro Vás naše pozice jako dělaná.


Těšit se můžete na přátelskou atmosféru s flexibilní pracovní dobou a bohatý benefitní systém. Je libo příspěvek na sport, dovolenou, vzdělávání a jazykové kurzy či penzijní připojištění? Nebo vše najednou? Je to jen na Vás. Samozřejmostí pro nás je 5 týdnů dovolené po prvním odpracovaném roce s možností navýšení až na 6 týdnů, mobilní telefon a stravenky.

Sídlíme v centru Prahy v moderních prostorách budovy Florentinum, kde máme vše nadosah. V kancelářích máme klid na práci, ale i místo pro společná setkávání. K dispozici je nám plně zásobená kuchyň, každé ráno začínáme lahodnou snídaní a rádi často pořádáme nezapomenutelné firemní akce.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a napište nám. Těšíme se na Vás.


Informace o pozici

Společnost
RSJ Services s.r.o.
Adresa
Na Florenci 2116/15, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Auditor, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel