Senior účetní (Česká a Slovenská republika)

Jako senior účetní pro ČR a SR kaptivní leasingové společnosti PACCAR Financial CZ-SK v České a Slovenské republice budete mít na starosti komplexní účetní operace. Dále budete mít na starosti hlášení Statistický úřad , přípravu daňových přiznání k DPH, silniční dani apod.

Naše společnost je kaptivní leasingovou společností pro výrobce nákladních vozidel značky DAF. PACCAR je nadnárodní společnost, která kromě značky DAF vlastní i světoznámé americké značky trucků Kenworth a Peterbilt.

Vaše náplň práce:

Budete vystavovat vyúčtování ukončených leasingových smluv na základě podkladů ze správy leasingu, účtovat přijaté faktury a vybrané vydané faktury. Dále budete mít na starosti měsíční rekonciliaci GL účtů. Rovněž budete vyplňovat statistická hlášení, připravovat přiznání k DPH a kontrolní hlášení. Povedete evidenci automobilů podléhajících silniční dani a připravovat přiznání k silniční dani. V této pozici budete úzce spolupracovat s oddělením správy leasingu a reportovat Financial Accounting manažerovi pro Českou a Slovenskou republiku.

Požadujeme:

SŠ-VŠ vzdělání, alespoň 5 let zkušeností v oblasti účetnictví. Přesnou a strukturovanou práci, pečlivost a orientaci na detail. Znalost účetních souvislostí, znalost DPH. Základní znalost AJ podmínkou. MS Office. Nástup možný 1.8.2019.

Benefity:

Práci pro dynamicky se rozvíjející a úspěšnou firmu. Zázemí stabilní nadnárodní společnosti. Vstřícný a stálý kolektiv. Odborné vzdělávání, využití moderních technologií. Motivující finanční ohodnocení. Firemní benefity, 25 dní řádné dovolené, 5 dní Sick day, stravenky a Multisport karta.

Společnost
PACCAR Financial CZ s.r.o.
Adresa
Zděbradská 61, Říčany – Jažlovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PACCAR Financial CZ s.r.o., Martina Richterová
323 626 405
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.